Gelişim Koleji toparlanma derdinde!

Türkiye Basketbol Erkekler 2. Ligi ekiplerinden Gelişim Koleji Antrenörü Deniz Atak, üst üste 3. mağlubiyetlerini almalarına rağmen oyuncularının toparlanabilecek kalitede olduğunu söyledi.

NTV Spor 22.10.2011 - 12:55

Türkiye Basketbol Erkekler 2. Ligi'nde Final Gençlik'e yenilerek üst üste 3. mağlubiyetini alan Gelişim Koleji'nin antrenörü Deniz Atak, takımı toparlayabilecek kalitede oyuncularının olduğunu, kısa sürede kötü gidişe son vereceklerini kaydetti.

Atak, yaptığı yazılı açıklamada, ilk 3 haftada, Vestel, İstanbul TED ve Final Gençlik'e mağlup olduklarını, Final Gençlik maçının büyük bölümünü iyi oynamalarına rağmen istedikleri sonucu alamadıklarını belirtti.

Faul problemi nedeniyle savunmada sıkıntı yaşadıklarını kaydeden Atak, "Maçın finalinde son toplara kadar geldik ama son 25 saniyede stresin üst seviyeye çıktığı dönemde gelen sayılara engel olamadık ve kazanamadık. Final Gençlik'i tebrik ediyorum. Bir şekilde yapabildiğimiz kadar toparlanmaya ve düzelmeye çalışacağız. Sezon üçüncü maçta bitmiyor. Önümüzde oynanacak çok  müsabaka var. Önemli olan sezon sonunda nerede olduğumuz. Takımı toparlayabilecek kalitede oyuncuların olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

Gelişim Koleji oyuncularından Özgün Önver ise kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını, kötü gidişe son vermek zorunda olduklarını ifade etti.

Sayfa Yükleniyor...