Nando De Colo'dan Fenerbahçe'ye veda! Kızlarından marş...

3 sezonun ardından sözleşmesi sona eren ve Fenerbahçe Beko'dan ayrılan Nando De Colo, Sarı Lacivertliler'e veda etti. Çektiği bir video'yla veda eden Fransız oyuncuya kızları da eşlik etti.

NTV Spor 04.07.2022 - 12:56 | Son Güncelleme: 04.07.2022 - 13:25

2019/20 sezonunda geldiği Fenerbahçe Beko'dan 3 yıl sonra ayrılan Nando De Colo, sarı-lacivertli camiaya videolu bir mesajla veda etti.

Sosyal medya hesabından video paylaşan De Colo şu ifadeleri kullandı:

Sevgili Fenerbahçe ailesi,

3 yıldır birlikteyiz ve bu noktaya geldik. Sarı Lacivertli formayı giymek gerçekten büyük onurdu. Fenerbahçe’nin tüm dünyada ne ifade ettiğini öğrendim, özellikle de taraftarları için. FENERBAHÇE’nin onların DNA’larında olduğu şüphesiz. Organizasyona, bu seneler içinde birlikte çalıştığım tüm antrenör ve takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Tanıştığım tüm güzel insanlara, ve taraftarlara destekleri için çok teşekkür ederim, muhteşemsiniz.

Lola artık Türkçe konuşabiliyor, Alicia Türkiye’ye geldiğimizde 3 aylıktı ve Elena İstanbul’da doğdu. Bu yüzden şehrinizin her zaman kalbimizde büyük bir yeri olacak.

Video'nun sonunda ise 35 yaşındaki oyuncunun kızları Fenerbahçe marşı ile taraftarların Nando De Colo tezahüratlarını söyledi. 

Sayfa Yükleniyor...