Antakya Belediye'nde hedef şampiyonluk

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Lig ekiplerinden Antakya Belediyespor'da antrenör Mustafa Secerlioğlu, sezon sonunda şampiyonluğu ulaşacaklarını söyledi.

NTV Spor 30.01.2011 - 12:13

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi (B) Grubu takımlarından Antakya Belediyespor, sahasında grubun güçlü ekiplerinden Nallıhan Belediyespor'u 77-65 yenerek, zirve yarışını sürdürdü.

Antakya Belediyespor Antrenörü Mustafa Secerlioğlu, iyi bir yabancı oyucuya sahip Nallıhan Belediyespor ile yaptıkları maçın denk kuvvetlerin mücadelesi olduğunu, son periyotta taktiksel değişiklikle sevinen taraf olduklarını söyledi.

Ligde yaptıkları 11 maçın 10'unun kazandıklarını, sadece Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) Spor Kulübü'ne yenildiklerini, zirve yarışında averajla ikinci konumda bulunduklarını ifade eden Secerlioğlu, "Nallıhan Belediyespor, kaliteli yabancı oyuncusu ve birinci lig  deneyimli kadrosuyla maçı kazanmak için her yolu denedi. Bu nedenle Nallıhan Belediyespor karşısında zorlandık ama son periyotta maçı kopardık. Maçı kazanmamızda, sporcuların çabasının yanı sıra salonu dolduran vefalı taraftarların desteğini inkar edemeyiz. Bu anlamlı galibiyetle gerçek gücümüzü kanıtladık. Önümüzdeki hafta da grubun güçlü ekiplerinden Edremit Belediyespor  maçına çıkacağız. Bizim için sahamızda ve deplasmanda oynamamız çok fark etmiyor. Tüm maçlarımıza kazanmak için çıkıyoruz. Bize destek veren Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile meclis üyelerine ve taraftarlara teşekkür ederiz. Lig sonunda ipi göğüsleyen taraf olacağız" dedi.

Sayfa Yükleniyor...