16. Kadir Has Spor İletişimi Sertifika Programı Başlıyor

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi tarafından bu yıl 16.'sı düzenlenen Spor İletişimi Sertifika Programı burs sınavı bu yıl 30 Ekim'de gerçekleşecek. Pandemi döneminde çevrimiçi yapılan program bu yıl tekrar Kadir Has Üniversitesi'nin Cibali kampüsünde yüz yüze eğitime geri dönecek. Programın ön şartı olan burs sınavı için son başvuru tarihi 24 Ekim 2022.

NTV Spor 21.10.2022 - 11:55
Sosyal Medya

Sertifika programı geride bıraktığı süreçte 1.500'den fazla mezununa medya kuruluşları, kulüpler, federasyonlar, hukuk büroları, özel ve kamu spor girişimleri gibi spor sektörünün birçok farklı alanında çalışma ve staj imkanı sağladı. Programda, teorik ve pratik ders içeriklerinin yanı sıra bütün öğrencilerle bire bir görüşmeler yapılarak onlara sektörde 'networking' olanağı tanınıyor.

Spor endüstrisi dahilinde basın ve halkla ilişkiler departmanlarında çalışmak veya bu alanlarda deneyim ve bilgi sahibi olmak isteyen, lise eğitimini tamamlamış herkes burs sınavına başvurabiliyor. 30 Ekim'de düzenlenecek sınavın ardından dereceye giren ilk 75 öğrenci programa giriş imkanı yakalarken ilk 20'ye giren öğrenciler burslu kaydolabiliyor

Sayfa Yükleniyor...