PUBG Mobile'da 3 milyon dolar ödüllü turnuva

PUBG Mobile, 11 - 13 Ağustos Ana Turnuva, 18 - 20 Ağustos tarihleri arasında Afterparty Showdown ile altı gün sürecek PUBG Mobile World Invitational'a (PMWI) ev sahipliği yapacak.

NTV Spor 11.08.2022 - 10:46

Suudi Arabistan'ın Riyad kentinde düzenlenecek olan PUBG Mobile World Invitational izleyicilerle birlikte çevrimdışı bir şölene dönüşecek.

İki Türk takımın yarışacağı ve 3 milyon dolar ödül havuzuna sahip olan 2022 PUBG Mobile World Invitational (PMWI) için turnuva takımlarının güncellenmiş bir listesi de yayınlandı.

Büyük bir başarı ile PMPL Türkiye turnuvasının kazananı olan DenizBank İstanbul Wildcats takımı Ana Turnuvaya davet alarak bizi bu büyük turnuvada temsil edecek.

PUBG Mobile hayranlarından rekor bir oy sayısı alarak favori takım olmayı başaran Türk takımı S2G Esports ise PMWI Afterparty Showdown'da yer alacak.

3 milyon dolar ödül havuzu

PMWI'ın Ana Turnuvası 11 Ağustos'ta başlayacak ve dünyanın dört bir yanından 18 davetli takım Ana Turnuva'da klasik haritalarda 2 milyon dolar ödül havuzundan paylarını almak için kıyasıya mücadele edecek.

Afterparty Showdown ise 18-20 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek ve 12 takım kalan 1 milyon dolar ödül havuzu için yarışacak.

Sayfa Yükleniyor...