Acun Ilıcalı'nın kararı Hull City'yi ikiye böldü!

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City'de ilk ayrılık gerçekleşti. Bu karar, Hull City taraftarlarını da ikiye böldü.

NTV Spor 26.01.2022 - 11:49

Acun Ilıcalı yeni kulübünde ilk icraatını gerçekleştirdi. Ünlü televizyoncu, 2,5 senedir takımın menajerliğini yürüten Grant McCann ile yollarını ayırdı.

Ligin ilk 16 maçında yalnızca iki galibiyet aldıktan sonra üst üste 4 maç kazanan ancak yeniden düşüş trendine giren Hull City, Acun Ilıcalı'nın resmi olarak göreve başlamasıyla yeniden çıkışa geçti. Ancak bu durum mevcut teknik direktör Grant McCann'in geleceğini etkilemedi.

➤ HULL CITY'NİN FİKSTÜRÜ

Hürriyet'te yer alan habere göre Hull City'nin yeni teknik direktör aylar öncesinden belirlendi. İngiliz ekibi Hull City, teknik direktör Şota Arveladze ile anlaşma sağladı.

Bu haber, yeniden çıkış trendine giren Hull City taraftarlarını da ikiye böldü. Bir kesim Grant McCann isminin devam etmesi gerektiğini söylerken, diğer bir kesim ise değişimi olumlu karşıladı. Mevcut teknik direktörün sorgusuz sualsiz biletinin kesilmesini eleştiren kesime karşı görüş, sezon genelinde kötü performans ortaya koyan Grant McCann'in son iki maç performansıyla değerlendirilmesinin yanlış olduğunu savunuyor.

➤ HULL CITY HABERLERİ

Kuzey İrlandalı Grant Samuel McCann, Hull City kariyerinde çıktığı 29 maçta 8 galibiyet, 5 beraberlik ve 16 mağlubiyetle 1.07 puan ortalaması tutturdu. Genel olarak başarısız bir grafik çizen 41 yaşındaki teknik adam, daha önce Doncaster Rovers ve Peterborough'ta çalıştı.

Sayfa Yükleniyor...