Belhanda: İmzadan sonra Fatih Terim beni aradı

Adana Demirspor'un yeni transferi Younes Belhanda transferinin ardından Fatih Terim'in kendisini aradığını söyledi.

NTV Spor 12.07.2021 - 18:07

Geçen sezon lig devam ederken Galatasaray'daki sözleşmesi feshedilen Younes Belhanda, yeni takımında açıklamalarda bulundu.

Süper Lig'in yeni ekibi Adana Demirspor'a imza atan Faslı futbolcu basın mensuplarına verdiği demeçte eski defteri açmadı. Türkiye dışından da teklifler aldığını dile getiren deneyimli futbolcu Adana Demirspor'dan gelen teklifi hiç düşünmeden kabul ettiğini vurguladı.

"Fatih Terim beni aradı"

Younes Belhanda bir gazetecinin sorusu üzerine Galatasaray'dan ayrılık sürecine değinmedi ve "Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum" dedi.

Belhanda, transfer olduktan sonra Fatih Terim'in kendisini aradığını belirterek, "Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra Türkiye dışındaki kulüplerden teklifler aldım. Adana Demirspor Başkanı bana geldiğinde çok fazla düşünmeden teklifi kabul ettim. İmza attıktan sonra Fatih Terim beni aradı ve 'Orası benim şehrim, orada iyi olacaksın' dedi. Ben de 'Bir problem olursa sizi aradım' dedim" şeklinde konuştu.

Bir başka transfer Balotelli hakkında da konuşan Belhanda, "İnsanlar Balotelli'yi tanımadığı için hakkında konuşuyor ama o çok tatlı biri, iyi bir insandır." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...