Beşiktaş'ın transferini başkan duyurdu

Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez, Philippe Keny'nin trasferi için Beşiktaş ile anlaştıklarını söyledi.

NTV Spor 26.07.2022 - 18:51

Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez, golcü oyuncuları Philippe Keny'nin Beşiktaş'a transferiyle ilgili konuştu.  

"BİZ BEŞİKTAŞ'LA ANLAŞTIK, SIRA KENY'DE"
Habertürk'e açıklamalarda bulunan Göçmez, "Keny ile alakalı biz Beşiktaş'la prensip anlaşmasına vardık. Bitirdik işi ama tabii resmiyete dökmek için Keny ile de anlaşmaları lazım. Keny ile de görüşmeleri bu akşam bitirecekler gibi gözüküyor. Problem görünmüyor. Keny tarafına biz karışmıyoruz. Bandırmaspor olarak biz kendisine Beşiktaş'la görüşme izni verdik. Çünkü Beşikaş'la prensipte anlaştık" dedi. 

"İLK 8 HAFTA GOL ATMADI AMA SONRASINDA..."
Keny'nin performansıyla ilgili olarak ise Onur Göçmez, "Beşiktaş'ta eğer sağdan soldan gelen seslere kulağını tıkayıp teknik heyet de ısrarcı olursa Keny sezonun en iyi transferi olur. Bizde 8 hafta gol atmadı. Hoca ve biz arkasına durduk, sonrasında 20 gole katkı sağladı." ifadelerini kullandı. 

"KENY'NİN YERİNE SANTRFOR ALACAĞIZ"
Kenny'nin yerine yeni bir santrfor olacaklarını söyleyen Bandırmaspor Başkanı Our Göçmez, ""Futbol, takım oyunu. Keny'yi de Keny yapan takım arkadaşları. Keny gittiği zaman tabii ki güç kaybedeceğiz. Ama bu tabii sadece Keny değil, içerideki aileyi birleştiren parçalardan hangisi gitse de olur. Ama santrfor alacağız. Almamız lazım. Gelen oyuncu nasıl bir performans ortaya koyar. Onu zaman gösterecek. Ama hedefimiz belli bizim. En keyifli, en güzel futbolu oynamak." diye konuştu. 

Forvet pozisyonun yanı sıra hücum hattının sol kanadında da görev yapan Keny, Fransa’nın Tours ve Chateauroux takımlarında forma giydi.

Sayfa Yükleniyor...