2022 Dünya Kupası | Lautaro Martinez: Bizim için final gibi bir karşılaşma olacak

Arjantin Milli Takım Teknik Direktörü Lionel Scaloni, takımının çok daha iyi sonuçlar alabileceğini ve oyuncularına güvendiğini söyledi. Takımın önemli isimlerinden Lautaro Martinez ise Meksika karşılaşmasının kendileri için final niteliğinde olduğunu belirtti.

NTV Spor 25.11.2022 - 21:04

2022 Dünya Kupası'na Suudi Arabistan yenilgisiyle başlayan Arjantin'de teknik direktör Lionel Scaloni ve oyunculardan Lautaro Martinez, karşılaşma öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Sistemine güvendiğini ancak Meksika karşısında birkaç değişiklik yapabileceğini belirten Scaloni, "Kötü bir sonuç aldığınızda yıkılırsınız ve ayağa kalkmanız gerekir. Oyuncularım bundan daha fazlasını yapabilecek kapasitede. Suudi Arabistan yenilgisi nedeniyle oyunumuzu değiştirmeyeceğiz. Birkaç oyuncu değişikliği olabilir ancak sistem aynı kalacak." ifadelerini kullandı.

🏆 2022 DÜNYA KUPASI HABERLERİ

Lautaro Martinez ise Meksika maçının önemine dikkat çekerken mücadele için, "Bizim için final gibi bir karşılaşma olacak. Suudi Arabistan karşısında aldığımız yenilgi bizim için hayal kırıklığıydı ancak tekrar bir araya gelebilecek bir takımız. Sakin olmalı ve toparlanmalıyız. O maçı kendi hatalarımızdan dolayı kaybettik. Bir sonraki maçımıza hazırız". yorumunda bulundu.

2022 Dünya Kupası C Grubu maçında Arjantin, yarın Meksika ile karşı karşıya gelecek. Mücadele, TSİ 22.00'de başlayacak.

Arjantin, gruptaki ilk maçında Suudi Arabistan'a 2-1 kaybetmiş, Meksika ise Polonya ile golsüz berabere kalmıştı.

Sayfa Yükleniyor...