Beşiktaş: Futbolcuların şampiyonluk coşkusu

Beşiktaşlı oyuncular şampiyonluğu teknede kutlamaya başladı. Siyah Beyazlı futbolcular teknede duygularını paylaştı; Cyle Larin, "Boğazın güzelliğine bakın. Böyle bir şeyi sadece Beşiktaş yapabilir" dedi.

NTV Spor 19.05.2021 - 17:48
Son Güncelleme: 19.05.2021 - 18:15

Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlaması başladı. Taraftarlar, takımı taşıyan teknenin etrafında konvoy oluşturdu. Beşiktaş marşları çalındı, futbolcular ve taraftarlar büyük coşku yaşadı.

Tekneye çıkan oyuncular duygularını paylaştı. Oğuzhan Özyakup "Beşiktaş sevgi, aşk, Aile... Şampiyonluğa alışkın olmak diye bir şey yok, hepsi farklı. Bunu her gün yaşayamıyoruz, çok değişik ve çok farklı duygular" dedi.

N'Koudou "Unutulmaz bir yolculuk. Duygularımı nasıl anlatabilirim ki; ben dans etmeye gidiyorum" diye konuştu.

Çok duygusal anlar yaşadığını kaydeden Welinton ise, "Bu kutlamayı, resimlerden, videolardan görüyordum. Bu güzel ana şahit oldum" ifadelerini kullandı.

Attığı goller ve yaptığı asistlerle Beşiktaş'ta sezonun yıldızlarından olan Rachid Ghezzal ise "Harika bir duygu, bu anı yaşamak için çok bekledik. Taraftarımızla beraber keyfini çıkarıyoruz" dedi.

Beşiktaş ile bu sezon 19 gole imza atan ve takımının en golcü ismi olan Kanadalı golcü Cyle Larin, "Harika bir duygu. Boğazın güzelliğine bakın. Bunu sadece Beşiktaş yapabilirdi. Böyle bir şeyin parçası olmak çok keyifli" ifadelerini kullandı.

Valentin Rosier ise manzaraya hayranlığını "İnanılmaz bir duygu, inanılmaz gerçekten. Siz bana daha önce Beşiktaş'ın şampiyonluk fotoğraflarını, videolarını, kutlamalarını gösterdiniz. Ancak bunu yaşamak bambaşka bir şey" sözleriyle dile getirdi. 

SAHNE ALACAK ŞARKICILAR
Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamasında sahneye çıkacak isimler ise şunlar: Eypio, Ömür Gedik, Aynur Aydın, Reynmen, Gökhan Tepe, Hayko Cepkin, Murat Boz ve Mustafa Sandal.

Sayfa Yükleniyor...