Bursaspor İkinci Başkanı Emin Adanur'dan eleştirilere yanıt: Bu külüpten yüz milyonlarca Euro çalındı

Bursaspor İkinci Başkanı Emin Adanur, eleştirilere sosyal medya hesabından yanıt verdi, "Bu kulüpten yüz milyonlarca Euro çalındı. Kulübün elektriği, suyu, doğalgazı kesildi, insanlar aylarca maaş alamadı, futbolcular bildiriler yayınladı ve bunların tamamı sadece 5 ay önce vardı, el insaf el insaf” ifadelerini kullandı.

NTV Spor 11.11.2021 - 13:25

Emin Adanur, sosyal medya hesabından eleştirilere yanıt verdi. "Gerçekten yazmamayı çok isterdim ama her fırsatta, her hatada cellat gibi ortaya çıkanlara artık dayanamadım" diyen Edanur; "Bana cefa, feda, vefa diyenlere sesleniyorum; bende sizden şimdi Bursaspor için için feda bekliyorum. Siz benden istediniz ben yaptım, çünkü mesele Bursaspor'du. Ama ilk defa, Bursaspor tarihinde ilk defa bütün temizliği, bakımı kulüp kendisi yapıyor. Arkadaşlar bu kulübe yıllarca belediyelerden yüzmilyonlarca para geldi, bizim dönemimizde stad temizliğini bile kendimiz yapıyoruz" ifadelerini kullandı. 

"Stadı temizleyin de öyle parayı yükseltin diyorsunuz" sözleriyle eleştirilerine devam eden Emin Adanur, "Bu bizim işimiz mi? Değil. Yahu bu kulüpten yüz milyonlarca euro çalındı, kulübün elektriği, suyu doğalgazı kesildi, insanlar aylarca maaş alamadı, futbolcular 'yönetime güvenmiyoruz' diye bildiriler yayınladı ve bunların tamamı sadece 5 ay önce vardı, EL İNSAF EL İNSAF!!" açıklamasıyla tepkisini dile getirdi.

"Acemiydik, hata yaptık dedikçe üzerimize geliyorsunuz" sözleriyle tepkisini sürdüren Bursaspor İkinci Başkanı Emin Adanur, şöyle devam etti, "Arkadaşlar, siz camiasınız siz taraftarsınız da biz neyiz onu anlamadım. Ben camiaya 40 milyon söz verip 50 milyon verince sizin kadar bağırmadım, hatta ağzımı bile açmadım ve bunu vermek zorunda değilim çünkü 40 söz verdim ve tuttum. 

Tribünle hiç alakası olmayan tipler sosyal medyadan racon keser. Hayırdır ya noluyor size? 20 tane transfer gelir, ikisi kötü çıkar, hergün her saat o 2si üzerinden linç ediliriz. 200 liradan 6.000 liraya kadar bilet olur, 1.000-1.500 lira fazla diye kıyamet koparılır, bildiriler yayınlanır." 

Emin Adanur sözlerinin sonunda da, "30 yaşındaki bi adama; vefakâr ol, Bursaspor'u bataklıktan kurtar, paranı-zamanını ver diye gazlaya gazlaya, kulübün en büyük sorunu olan tahtayı çözdür, borçları kapattır, sistem getirt, bugüne kadar gerçekleşmemiş birçok konuyu gerçekleşttir, sonra her hatada tokat at, yeter" diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...