"Burayı hak etmiyoruz ama buraya da kendimiz geldik"

A Milli Futbol Takımı'nın Lüksemburg'u deplasmanda 2-0 yendiği maç sonrası Çağlar Söyüncü ve Uğurcan Çakır karşılaşmayı değerlendirdi. Uğurcan Çakır, "Burayı hak etmediğimizi biliyoruz ama buraya da kendimiz geldik" dedi. Çağlar Söyüncü ise "B Ligi'ne yükselmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

NTV Spor 12.06.2022 - 00:24

Karşılaşma sonrası TRT SPor'un sorularını yanıtlayan Uğurcan Çakır, "İyi bir mücadele oldu. Bazen iyi oynamadığımız zamanlar da vardı. Buradan galibiyetle ayrılmak önemliydi. Bir an önce B Ligi'ne yükselmek istiyoruz. Burayı hak etmediğimizi biliyoruz ama buraya da kendimiz geldik" dedi.

Çağlar Söyüncü ise "Burada oynamak sadece bizim için değil tüm Milli Takım oyuncuları için zor oluyor. Ülkemiz için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Buraya biz düştük ve çıkarmak da bizim işimiz. Buradan gol yemeden alabileceğimiz tüm galibiyetleri alıp B Grubu'na yükselmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Oyuncularda yorgunluk olup olmadığı şeklindeki soruya ise Çağlar Söyüncü, "Galibiyetler geldikçe neşemiz yerine geliyor. Burada taraftarımız bizi çok iyi destekliyor. Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Yorgunluklar oluyor ama bunlar tatlı yorgunluklar. Galibiyetlerle devam ederek en iyi şekilde devam etmek istiyoruz" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...