"Dünyanın neresine giderseniz gidin...."

Beşiktaş'ta Valerien Ismael'in yokluğunda kulübede görev yapan antrenör Adam Murray, İstanbulspor maçı sonrası takım performansını eleştirdi ve "Dünyanın neresine giderseniz gidin, hangi ülkede hangi ligde oynarsanız oynayın bu performans üç puan için yeterli olmaz" dedi.

NTV Spor 17.09.2022 - 22:52
Anadolu Ajansı

İstanbulspor maçını yorumlayan Adam Murray, "Performansımız bizi tatmin etmedi. Dünyanın neresine giderseniz gidin, hangi ülkede hangi ligde oynarsanız oynayın bu performans üç puan için yeterli olmaz. Yüzde 80 performans gösterirsek bu da yetmez. Performansımızı artırmamız lazım. Bu şekilde yüzde 80 ile oynarsak iyi sonuç alamayız. Rakip iyi şut çekti, iki gol yedik. Daha iyi olmamız gerekiyor, daha da iyi olacağız" ifadelerini kullandı.

İkinci yarı yerini Redmond'a bırakan N'Koudou'nun durumuyla ilgili olarak ise Murray, "Çok çalışmayla bu düzelecek. Devre arası yaptığımız değişiklik taktiksel bir değişiklikti. Nkoudou'nun bir şeyi yok, iyi. Redmond'u sokarak o pozisyonda o mevkide farklı bir şey denedik. Amacımız buydu" diye konuştu.

"Kaleye gelen isabetli şutlar gol olarak dönüyor. Bunlarla ilgili düşüncelerin nedir?" sorusuna Murray, "Rakiplerin uzaktan şut konusunda neden ve nasıl böyle olduğuinu araştıracağız. Buna çözüm bulmaya çalışacağız. Belki de rakip hücumları bizim kalemize gelmeden daha ileride sonlandırmamız gerekebilir. Bir ara var. Dinleneceğiz, tazeleneceğiz ve zorlu Ekim ayına hazırlanacağız" yanıtını verdi.

Sayfa Yükleniyor...