Josef de Souza: Saygısızlık yapmadan sevinmek hakkım

Beşiktaşlı Josef de Souza, Süper Lig'in 8. haftasında oynayacakları Fenerbahçe derbisi öncesi konuştu.

NTV Spor 29.09.2022 - 17:26 | Son Güncelleme: 29.09.2022 - 17:29
Sosyal Medya

Beşiktaş'ın Brezilyalı oyuncusu Josef de Souza, Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında oynayacakları Fenerbahçe derbisi öncesi açıklamalarda bulundu.

beIN Sports'a konuşan Josef de Souza, "Duygularımı çok yoğun yaşayan bir insanım. Bunun iyi veya kötü sonuçları oluyor. Ankaragücü maçında yaşananlar beni üzmüştü ama beni asıl üzen şey cezaydı. Hiçbir futbolcu o cezayı almamalı." dedi.

Souza, "O anda duyguların yoğunluğuyla o gün çok duygusal konuşmuştum. Benim şu anda en büyük düşüncem, Beşiktaş'ın şampiyon olması. Sonraki süreç, bunun ekseninde gelişir. Benim Beşiktaş'a Beşiktaş'ın da bana ihtiyacı var. Şampiyon olacağımıza inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe derbisi hakkında konuşan başarılı oyuncu, "Fenerbahçe'ye büyük bir saygı duyuyorum, orada oynarken sevilmiştim ve şu anda Beşiktaş'ın futbolcusuyum. Fenerbahçe hakkında hiçbir zaman kötü bir şey söylemedim. O golleri kutlamak benim karakterimin parçasıydı. Saygısızlık yapmadan sevinmek hakkım." dedi.

"Rakiplerimiz yoksa biz de yokuz. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray..." diyen Josef de Souza, "Bu olmazsa, diğer ekip kendini geliştirmek için çok çabalamayacak. Rakip olmadan bir hiçiz. Birbirimizi yenmeye çalışacağız ama hep saygı içinde olacağız." şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...