Galatasaray'da, Falcao, Mario Lemina, Micheal Seri, Taylan Antalyalı, Şener Özbayraklı, Adem Büyük, Okan Kocuk ve Emre Mor için imza töreni

Galatasaray yeni transferlerine Türk Telekom Stadı'nda düzenlediği törenle imza attırdı. Binlerce taraftar tribünlerde yer alırken; Radamel Falcao'ya büyük ilgi vardı.

NTV Spor 04.09.2019 - 21:22
Son Güncelleme: 04.09.2019 - 22:29

Galatasaray'da yeni transferler Radamel Falcao, Mario Lemina, Micheal Seri, Taylan Antalyalı, Şener Özbayraklı, Adem Büyük, Okan Kocuk ve Emre Mor'un için Türk Telekom Stadı'nda imza töreni düzenlendi.

Ryan Babel, Florin Andone, Jimmy Durmaz ve Steve Nzonzi, milli takım kamplarında yer aldıkları için törende yer almadı. Türk Telekom Stadı'nda müzik ve ışık şovu eşliğinde saat 20.00'de başlayan törende, şarkıcı Alya imza töreni öncesi sahneye çıkarak Galatasaray taraftarlarını şarkılarıyla coşturdu ve 3 çektirdi.

RADAMEL FALCAO TÜRK TELEKOM'DA

Ülkelerinin milli takım kamplarında yer aldıkları için törene katılamayan futbolcuların video mesajları yayınlandı.

Daha sonra yeni transferler imza töreni için sahneye çağrıldı. Özellikle Radamel Falcao'nun anonsu sırasında Türk Telekom Stadı'nda büyük coşku yaşandı. 'El Tigre' lakaplı yıldız futbolcunun stada çıkışı sırasında ise 'Eye of the Tiger' şarkısı çalındı. Kolombiyalı futbolcu taraftarlara üçlü çektirdi.

Futbolcuların tek tek sahneye gelmesinin ardından Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak anons edildi. Cengiz imzalarla ilgili, "Galatasarayımızın değerli mensupları, sevgili evlatları, fedakar taraftarımız, en büyük camiamız. Çok gergin bir transfer döneminin ardından daha sizlerin desteği ve istekleri doğrultusunda sahada mücadele edecek Galatasaraylı aslanları huzurunuza getirmekten çok büyük onur duyuyoruz. Bize verdiğimiz manevi destek için sizlere çok teşekkür ederiz. Biz, taraftarımızın sizlerin isteğini TFF yapılandırma anlamında en ucuz transferlerle halletmeye çalıştık." dedi.

Cengiz'in TFF ismini söylemesinin ardından tribünlerden protesto sesleri yükseldi. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz daha sonra sözlerini sürdürürken, "Falcao transferinde (tezahüratlar yükseliyor) maaşının bir bölümünü üstlenen sponsorumuz NEF'e çok teşekkür ediyorum. Ne mutlu ki Galatasaraylıyız, ne mutlu Galatasaraylı olana. İyiki varsınız. Hepinize saygılar sunuyorum." ifadelerini kullandı.

Cengiz'in sözleri sırasında yabancı oyuncu kontenjanına takılan Martin Linnes lehine tezahüratlar yapıldı.

Mustafa Cengiz'in sözleri sonrası oyuncular platformda kendileri için ayrılan gelerek imzaları attı.

FATİH TERİM MESAJI
İmza sonrası tekrar söz alan Mustafa Cengiz, "Bu vesileyle bu aslanlarla birlikte aslanların başındaki sevgili hocamız sevgili Fatih Terim'in doğum gününü kutluyorum. Fatih Hocamızın, Galatasaray ile birlikte sürekli olarak şampiyonluklara yürümesini diliyorum." dedi.

TERİM'E SEVGİ GÖSTERİSİ
Galatasaraylı taraftarlar, imza töreninde teknik direktör Fatih Terim'e sevgi gösterisinde bulundu.

Taraftarlar, bugün 66. yaşına giren tecrübeli teknik adam lehine uzun süre tezahürat yaptı. Skorbordlarda görüntülerine yer verilen Terim'in doğum günü yapılan anonsla kutlandı.

Bu arada imza törenini 25 bin taraftarın takip ettiği açıklandı.

Sayfa Yükleniyor...