"Galibiyetin zor olacağını biliyorduk"

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Giresunspor karşısında iyi bir galibiyet aldıklarını söyledi. Montella, "Taraftarlarımızın da gösterdiğimiz ruh ve karakterden dolayı takımlarıyla gurur duyduklarını düşünüyorum." dedi.

NTV Spor 07.08.2022 - 23:33 | Son Güncelleme: 08.08.2022 - 01:33

Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında Giresunspor'u 3-1 mağlup ederek lige galibiyetle başlayan Adana Demirspor'da teknik direktör Vincenzo Montella, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Vincenzo Montella ligin başında olduklarını ifade ederek, geliştirmeleri gereken çok farklı noktalar olduğunun altını çizdi.

Özellikle topun yönetiminde biraz daha ileri gitmeleri ve topa daha iyi sahip olmaları gerektiğini vurgulayan Montella, "Özellikle ikinci yarı mesafeler de açıldıkça kendi kalitemizi geliştirebilirdik ama ligin başında olduğumuz için, bunları geliştirmek için hala zamanımız var. O yüzden bu konuda çok çalışacağız." açıklamasında bulundu.

Montella, "En iyi Adana Demirspor'u ne zaman izleyeceğiz" sorusunu ise şöyle cevapladı, "Galibiyetin zor olacağını biliyorduk, 3-1'i bulmak bizi maçın sonuna kadar getirdi. 'En iyi Adana Demirspor'u ne zaman izleyeceğiz?' sorusuna gelirsek de bunu zaman gösterecek, çünkü bireysel olarak gelişmesi gereken futbolcularımız var, hem de takım halinde gelişmesi gereken noktalar var. O nedenle bunu zamana yaymamız gerekiyor ama sanırım bizim taraftarlarımızın da gösterdiğimiz ruh ve karakterden dolayı takımlarıyla gurur duyduklarını düşünüyorum."

Sayfa Yükleniyor...