Hakan Keleş'ten tranfer açıklaması: Fenerbahçe ve Galatasaray'la görüşeceğiz

Süper Lig ekiplerinden Giresunspor'un teknik direktörü Hakan Keleş, kiralık sözleşmeleri sezon sonunda bitecek Muhammed Gümüşkaya ve Okan Kocuk için Fenerbahçe ve Galatasaray'la görüşeceklerini söyledi.

NTV Spor 11.05.2022 - 18:33

Spor Toto Süper Lig'de topladığı 44 puanla 14. sırada yer alan Giresunspor'da Hakan Keleş, Radyospor'da yayımlanan Anadolu Ateşi programında açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz sezon Spor Toto 1. Lig'den Süper Lig'e yükselirken zorluklar çektiklerini belirten Keleş, ekonomik sebeplerden dolayı bu seneki kadrolarının büyük bir bölümünü kiralık oyunculardan oluşturduklarını söyledi.

"Türk oyunculara yöneleceğiz"

Gelecek sezon değişecek yabancı kuralı nedeniyle Türk oyuncuların transferine ağırlık vereceklerini belirten Hakan Keleş, kiralık sözleşmeleri sezon sonunda bitecek Okan Kocuk ve Muhammed Gümüşkaya için Galatasaray ve Fenerbahçe ile görüşeceklerini söyledi.

Hakan Keleş açıklamasında şu ifadeleri kullandı, "Okan Kocuk, Galatasaray'a geri dönüyor. Okan da Galatasaray'da oynamak ister. Biz de Okan'ın performansından memnunuz. Galatasaray ve Giresunspor arasında görüşmeler olacak. Okan gelmek isterse ve kulüp isterse biz tekrar çalışmak istiyoruz.

Muhammed Gümüşkaya yeteneklerine güvendiğim bir oyuncu. Süre de bulması gerekiyor, gençler oynadıkça tecrübe kazanıyorlar. Yeteneklerini geliştiriyorlar. Muhammed zaman zaman oynamasa da, oynadığı zamanlar çok iyi performans sergiledi. Muhammed'den memnunuz. Şartlar oluşursa onla da çalışmak isteriz. Önümüzdeki sezon Türk statüsü değişecek, tabii ki Türk oyunculara yöneliyoruz. Fakat Barış Alıcı ile ilgili şu anda ilgili bir şeyimiz yok."

Sayfa Yükleniyor...