Rachid Ghezzal'den galibiyet yorumu: Her maçta son ana kadar savaşacağız

Beşiktaş'ı Kayserispor karşısında galibiyete taşıyan Rachid Ghezzal son ana kadar pes etmeyeceklerini söyledi ve "Son ana kadar savaşan Beşiktaş izletmeye devam edeceğiz" dedi.

NTV Spor 07.08.2022 - 00:23

Beşiktaş'ın Kayserispor'u 1-0 yendiği maçın 90+6'sında sahneye çıkarak üç puanı getiren isim olan Rachid Ghezzal, karşılaşmayı değerlendirirken, "Çok önemli bir galibiyet aldık. Sezon başında çok güçlü bir takıma karşı oynadık. Kayserispor, topla iyi oynayan bir takım. Bu maçlarda galibiyet almak için konstantrasyon ve yüksek şiddetli oyun gerekiyor. Son saniyeye kadar bunu gerçekleştirmeye çalıştık. Gol attığım için de ayrıca çok mutluyum. Son ana kadar savaşan Beşiktaş izletmeye devam edeceğiz" dedi.

İlk yarı fazla etkili olamadıklarını söyleyen Cezayirli, "Sezonun ilk maçı. Yeni oyuncularımız var. İlk defa bir resmi maçta Jackson ve Weghorst ile birlikte oynadım. Takımın harmanının oluşması gerekiyor. İlk yarıda Kayserispor çok iyi çıktı. Öndeki baskıdan sonuç alamadık. Oyun tempoları yüksekti. İkinci yarı rakibin oyun temposu düştü. Oyunu domine ettik. Kırmızı kartan sonra rakip daha da çekildi. Gol yemeden kazanmak da önemliydi. Daha iyi olacağımızdan eminim"  ifadelerini kullandı. 

Maç seramonisine kızlarıyla çıkmasıyla ilgili olarak ise Cezayirli futbolcu, "Geçen sene kızlarımla çıktığım bir maçı kaybettik. Bir aile gibiyiz. Beşiktaş camiasıyl aaile olduğumuzu hissediyoruz. Onlara teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...