İspanya'da Arda Güler savaşı! 4 takım kapışıyor

Fenerbahçe'nin yıldızı Arda Güler, İspanyol takımlarını transferde birbirine düşürdü! Barcelona, Atletico Madrid, Sevilla ve Villarreal'in Arda Güler için vereceği mücadele İspanya'da şimdiden ilgi çekici hale geldi.

NTV Spor 21.03.2023 - 17:08

Fenerbahçe'nin genç yeteneği Arda Güler, transferde La Liga takımlarını yarışa soktu! İspanyol basınında çıkan habere göre; sarı lacivertli kulübün hücum hattında Jorge Jesus için önemli bir figür haline gelen 18 yaşındaki futbolcu, La Liga takımlarının dikkatini çekmeyi başardı.

4 İSPANYOL TAKIMI ARDA GÜLER'İ TAKİP EDİYOR

Barcelona, Türk futbolcuyla en çok ilgilenen kulüp gibi görünse de Atletico Madrid, Sevilla ve Villarreal de Arda Güler'i takip ediyor.

BARCELONA İÇİN GELECEK PROJESİ

Haberde, Ferran Torres ve Ansu Fati gibi yıldızlarının takımdan ayrılma ihtimali olan Katalan kulübünün, Arda'yı gelecek için bir proje olarak gördüğü ifade edildi.

JOAO FELIX'İN YERİNE ARDA GÜLER

Atletico Madrid'in ise Joao Felix'in Chelsea'ye gönderilmesinin ardından Antoine Griezmann'a eşlik edecek bir hücuma dönük orta saha oyuncusu aradığı ve bu nedenyle 18 yaşındaki genç yeteneği istediği belirtildi.

SEVILLA VE VILLARREAL DE İSTİYOR

Arda Güler'in Sevilla ve Villarreal'in de öncelikli hedefleri arasında yer aldığı, genç yeteneği transfer etmek için verilecek mücadelenin ilgi çekici olacağı vurgulandı.

Sayfa Yükleniyor...