James Rodriguez'e ailece vergi yok

Football Leaks, James Rodriguez'in Bayern Münih ile olan anlaşmasını açıkladı. Yıllık net 6,5 milyon Euro alacak olan Kolombiyalı'nın sadece kendisi değil, ona eşlik edecek olanların vergi ve sosyal güvenlik ödemelerini de Bayern Münih üstlenecek

NTV Spor 19.08.2017 - 13:12 | Son Güncelleme: 19.08.2017 - 15:13
James Rodriguez ile Bayern Münih arasındaki 1 sayfalık sözleşmeyi Fottball Leaks kamuoyuna duyurdu.GETTY

Der Spiegel Dergisi, Football Leaks'ten bir sözleşme daha yayınladı. Bu kez James Rodriguez'in Bayern Münih ile yaptığı iki yıllık anlaşma ve ilginç detaylar içeren 31 sayfalık sözleşme kamuoyunun bilgisine sunuldu.

Real Madrid'den Bayern Münih'e iki yıllığına kiralanan James Rodriguez, Alman ekibinden net 541 bin 670 Euro aylık alacak. Bu da yılda 6.5 milyon Euro yapacak. Kolombiyalı, 12 golü aştığı her sezon için 250 bin, 20 asist aştığı her sezon için de yine 250 bin Euro net prim alacak.

Bunlara ek olarak James Rodriguez'e Almanya'da refakat edecek yakınlarının vergi ve sosyal güvenlik yükümlülüklerini de Bayern Münih üstlenecek.

James Rodriguez'in kiralama bedeli olarak Real Madrid'e 13 milyon Euro ödeyecek olan Bayern, bu süre sonunda futbolcuyu bonservisiyle almak isterse Real Madrid'e 42 milyon Euro, menajeri Jorge Mendes'in şirketi Gestifute'ye 2 milyon Euro ödeyecek.

Sayfa Yükleniyor...