Jesus'tan Sörloth ve Maxi Gomez açıklaması

SON DAKİKA HABERİ: Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, adı Sarı Lacivertliler'le anılan Alexander Sörloth ve Maxi Gomez sorusunu yanıtladı.

NTV Spor 19.08.2022 - 01:32

"Takımımız, her maç üstüne koyarak gelişiyor" diyen Jesus, "Avrupa'da ve ligde aynı oyuncuları kullanabilmemiz mümkün değil. 2 maç üst üste oynayan oyuncularımız bugün bazı sorunlar yaşadı. Haftada 1 maç oynasak o zaman ideal 11'im olurdu ancak şu an sadece müsait 11 olabilir." ifadelerini kullandı. 

Ada Sarı Lacivertliler ile anılan Alexander Sörloth ve Maxi Gomez sorusu üzerine ise Portekizli, "Şu anda Fenerbahçe'de olmayan oyuncular hakkında konuşmak istemiyorum. Belirttiğiniz isimler Fenerbahçe'ye yazılıyor ama ben bu konuda konuşmak istemiyorun. Elimdeki oyunculara güveniyorum. Belirtmiş olduğunuz isimler alınabilir" yanıtını verdi. 

Fenerbahçe'nin henüz istediği seviyede olmadığını vurgulayan Jesus, "İsterim ki Fenerbahçe her maç böyle oynasın. Fenerbahçe ofansif anlamda istediğim sistemi oturtamadı. İstediğim seviyede değiliz. Defansif olarak iyiyiz ama ofansif olarak hala geliştirmemiz gereken detaylar var" diye konuştu. 

Sayfa Yükleniyor...