Jorge Jesus'un derbide güvendiği isim

PFDK tarafından 1 maç men cezası alan Jorge Jesus, Beşiktaş derbisinde yer almayacak. Portekizli teknik adam, birinci yardımcısı Joao de Deus'un maçın üstesinden geleceğine inanıyor.

NTV Spor 24.03.2023 - 09:42
Son Güncelleme: 24.03.2023 - 09:43

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus'a 1 maçtan men cezası verdi.

Portekizli teknik adam, Beşiktaş maçında takımıyla birlikte sahada yer alamayacak.

Milliyet'in derlediği habere göre, Jorge Jesus derbide takımın başında olmasada gözü arkada kalmayacak. Deneyimli teknik direktör, teknik ekipten birinci yardımcısı Joao de Deus'un kritik derbide başarılı olacağına inanıyor.

Yaklaşık 6 yıldır birlikte çalışan ikilinin birbirlerini çok iyi tanıdığı belirtilirken Deus'un da takım ile de arası çok iyi olduğu söylendi. 46 yaşındaki antrenörün derbi ile ilgili endişesi olmadığı paylaşılırken teknik ekiple beraber göreve hazır oldukları vurgulandı.

Kadıköy'de oynanan Konyaspor karşılaşmasında takımı yöneten ve 4-0 galip gelmeyi başaran Deus, ikinci kez iç sahada Beşiktaş önünde görev yapmaya hazırlanıyor.

Jorge Jesus ile Flamengo'da birlikte çalışırlarken de Portekizli adamın yokluğunda 2 maça çıkarak 2 galibiyet almayı başarmıştı.

🟡FENERBAHÇE HABERLERİ🔵

Sayfa Yükleniyor...