"Kararı verecek kişi ben değilim"

Corinthians Teknik Direktörü Vitor Pereira, Brezilya ekibini çalıştırmaya devam etmek istediğini ancak henüz herhangi bir anlaşma olmadığını söyledi.

NTV Spor 23.10.2022 - 15:18
AP

Brezilya ekibi Corinthians'ı çalışıran Vitor Pereira, takımdaki geleceğine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Ligde Santos'u 1-0 mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulunan Pereira, bu yılın sonunda bitecek sözleşmesiyle ilgili, "Başkanla görüşme halindeyiz ama kararı verecek kişi o. Teknik direktör olarak takımda devam edip etmeyeceğimi söyleyemem. Henüz alınan bir karar yok. Dürüst olmak gerekirse kalmak istiyorum. Mutlu olmak için ailemi hâyâl kırıklığına uğratamam. İyi olduğumu hissetmeliyim. Eğer hissetmiyorsam beni affedin. Onlar iyi değilse ben de iyi olmam. Hayat sadece futboldan ibaret değil." dedi.

⚽️FUTBOL HABERLER

Antrenör olmanın zor yanlarına dikkat çeken Pereira, "Sadece ailesini görmeyen ben değilim. Antrenör olmak harika gözükse de ailenizi geride bıraktığınız bir dünyada yaşıyoruz. Bu, insanların anlayamadığı bir yük." ifadelerini kullandı.

Bu yılın başında Corinthians'ın başına geçen Vitor Pereira, 57 maçta takımının başında yer alırken 27 galibiyet, 14 beraberlik ve 16 yenilgi elde etti. 33. haftası oynanan Brezilya Ligi'nde Corinthians, topladığı 57 puanla 4. sırada yer alıyor.

Sayfa Yükleniyor...