"Kural değişsin; derbiler berabere bitmesin"

Beşiktaş ve Milli Takım'ın eski yıldızı Nihat Kahveci, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisini yorumladı, "Kural değişsin, golsüz biten derbiler uzatmaya gitsin" dedi.

NTV Spor 04.10.2022 - 10:32
Anadolu Ajansı

NutSpor Youtube kanalında yayınlanan Gol Makinası programında Beşiktaş-Fenerbahçe derbisini değerlendiren Nihat Kahveci, ortaya konan futbolu eleştirdi. 

"Buradan herkese sesleniyorum. Golsüz biten derbiler uzatmaya gitsin. Penaltılara gitsin. Biri kazansın" diyen Kahveci, şöyle konuştu, 

"Derbiyi beklerken, çok büyük hata ettim. Manchester City-Manchester United maçını izledim. Allah’ım keşke izlemeseydim. Haaland, Foden sakın Türkiye’ye gelip oynamayın! O nasıl bir mücadele, 9 güzel gol. Ben bir futbolsever olarak keyif aldım.

Ondan sonra Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde gol beklerken, skor 0-0. Büyük hayal kırıklığı. Bir daha yetkililere sesleniyorum. Golsüz biten derbiler uzatmaya gitsin. Yine gol yoksa penaltılara gidilsin. Bu işin gazetesi var, televizyonu var, digital kanalları var. Artık iş Valarien İsmael’in ‘yenilmedim Beşiktaş’ta kaldım’, Jesus’un ‘aman maç berabere bitti’ olayını çoktan geçti. Çok büyüdü bu iş. Dünya bizim derbiyi değil, City-United maçını konuşuyor!’

Sayfa Yükleniyor...