Lewandowski'nin menajerinden Bayern Münih'e çağrı

Bayern Münih'ten ayrılmak isteyen Robert Lewandowski'nin menajeri Pini Zahavi konuştu. Zahavi, Alman ekibinin Polonyalı golcüyü takımda tutmasını tavsiye etmedi.

NTV Spor 24.05.2022 - 19:08 | Son Güncelleme: 24.05.2022 - 19:56

Bayern Münih ile bir yıl daha sözleşmesi bulunan Robert Lewandowski Alman devinden ayrılmak istiyor. Polonyalı süper star Barcelona'ya gitmek istese de Bavyera ekibi golcüsünü bırakmak istemiyor.

Robert Lewandowski'nin menajeri Pini Zahavi Bild'e konuştu. Zahavi, Bayern Münih'in Polonyalı golcünün önüne engel koymaması gerektiğini savundu.

Pini Zahavi Lewandowski için, "Robert 8 yılın ardından Bayern'den ayrılmak istiyor. Kulüp için her şeyini verdi. Şimi 34 yaşında ve hayatı boyunca hayalini kurduğu takıma gitme şansına sahip. Bayern neden bu fırsatı tepiyor? Robert bu yaz ayrılmaya kararlı. Kimse parayı önemsemiyor ne ben ne Robert. Son aylarda yetkililer tarafından saygı görmedi." ifadelerini kullandı.

"Bayern oyuncu olarak Lewandowski'yi kaybetmedi ama insan olarak Robert'i kaybetti" diyen Zahavi, "Robert'in 2023 sonuna kadar kontratı var. Bir yıl daha takımda tutma hakkında sahipler ama bunu tavsiye etmem." diye konuştu.

Robert Lewandowski'nin eski menajeri Maik Barthel Polonyalı golcüye gönderme yaptı. Barthel sosyal medya hesabından Barcelona'ya gitmek isteyen Lewandowski için, "Hayatın boyunca sadece Real Madrid'e gitmek istiyordun şimdi Barcelona'yı istiyorsun? Tamam..." ifadelerini paylaştı.

Sayfa Yükleniyor...