Manchester United, 4 adayını belirledi

Manchester United'ın yeni teknik direktörünün kim olacağı merak konusu.

NTV Spor 22.03.2022 - 13:54

İngiltere Premier League'de ilk 4'e kalıp önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde yer alabilme mücadelesi veren Manchester United, önümüzdeki sezon takımı kimin yöneteceği konusunu hala karara bağlayamadı.

Ole Gunnar Solskjaer'in yerine geçici olarak takımın başına getiren Ralf Ragnick, sezon sonunda dnaışmanlık görevine getirilecek ve teknik direktör seçiminde söz sahibi olacaktı. İngiliz basınında yer alan haberlere göre Ragnick'in geçici olarak da olsa takımı yönetme şeklinden memnun olunmazken, saha içinin yanı sıra saha dışında da yaşanan problemler ışığında onunla sezon sonunda tamamen yollar ayrılabilir.

Sky Sports'un haberine göre Kırmızı Şeytanlar'da teknik direktörlük görevi için 4 aday belirlendi. İsmi çok uzun zamandır kulüple anılan Ajax teknik patronu Erik Ten Hag ve PSG'nin hocası Mauricio Pochettino listenin en üstünde yer almaya devam ederken, plase adaylar Julen Lopetegui ve Luis Enrique.

Haberde ayrıca Rusya'nın Ukrayna'ya açtığı savaş sonrasında sahibi Roman Abramovich'in yaptırım listesine girmesi ve kulüp gelirlerine el konulması sebebi ile Chelsea'den Thomas Tuchel'in ayrılıp Manchester United'a geçebileceği haberleri de yalanlandı.

Sayfa Yükleniyor...