Mario Balotelli: Bana önceden söyleselerdi altıncıyı atardım

Göztepe maçında 5 gol kaydeden Mario Balotelli, geleceğe dair plan yapmadığını söyledi.

NTV Spor 22.05.2022 - 21:39

Süper Lig'in 38. haftasında Adana Demirspor sahasında Göztepe'yi 7-0 mağlup ederken Mario Balotelli attığı 5 golle kahraman oldu.

Maçın ardından beIN Sports'a konuşan Balotelli, Süper Lig'de bir maçta 5 gol atan diğer futbolcuların belirtilmesinden sonra, "Evet, ilk kez bir maçta 5 gol attım. Bana önceden söyleselerdi altıncıyı atardım. Gol krallığını denedim ama bugün o kadar gol atmak kolay değildi." dedi.

Balotelli: Ben olaya sene sene bakıyorum

"Gelecek yılla alakalı çok bir şey söyleyemiyorum. Burada çok mutlu olduğum bir ortamda futbol oynadım. Özellikle başkanımız ve Gökhan abimizle çok mutlu olduğumuz bir ortamımız vardı. Ben olaya sene sene bakıyorum. Gelecekle ilgili hesap yapmayı sevmem. Hem Vargas hem de Yunus geleceğe doğru inanılmaz bir adım attılar. Buradan ayrılırken de geleceklerine bir adım daha yaklaştıklarını söyleyebilirim."

Yunus Akgün: Duygusal bir maç, çok özleyeceğim burayı

"İki senedir Adana Demirspor forması giyiyorum. Geçen sene şampiyonluk nasip oldu. Hocama, başkanıma, herkese teşekkür ediyorum. Benim için duygusal bir maç, çok özleyeceğim burayı. Umarım gelecekte yine yolumuz kesişir. İnşallah seneye Adana Demirspor layık olduğu yerlere çıkar. Burada bana çok güveniyorlar, ben de bunu boşa çıkarmadığım için mutluyum. Hocamız her zaman futbolcuların arkasında duran, geliştirmek isteyen bir hoca. Teşekkür ediyorum."

Takım kaptanı Gökhan İnler ise şöyle konuştu: "Genelde iyi bir sezon geçirdiğimizi düşünüyorum. Son 5 maçımız iyi değildi ama takımı tebrik etmem lazım. Ayrıca Yunus kardeşimize de... Çok mücadele etti, çok emeği var. Bu galibiyet için herkesi tebrik ederim."

Sayfa Yükleniyor...