"Milli takımı en üst seviyelerde görmek istiyoruz"

A Milli Takım'da Uğurcan Çakır, milli takımın çok özel bir yer olduğunu belirterek, "Burada olmak iyi hissettiriyor. Milli Takım için elimizden geleni yapacağız." dedi.

NTV Spor 28.05.2022 - 17:37
Son Güncelleme: 28.05.2022 - 18:59

A Milli Takım'ın Uluslar Ligi'nde oynayacağı 4 maç öncesinde Uğurcan Çakır, akşam antrenmanı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Milli takımda olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Uğurcan Çakır, "Şampiyonluk çok özel ama buraya gelince Milli Takım'a odaklanıyorsun. Burası çok özel ve güzel bir yer. Burada olmak iyi hissettiriyor. Sezon bitti, şampiyon olduk, onun yeri ayrıydı ama burası Milli Takım. Milli Takım için elimizden geleni yapacağız." dedi

⚽ FUTBOL HABERLERİ

Dünya Kupası play-off turundaki Portekiz maçına değinen 26 yaşındaki kaleci, "Portekiz maçında fena oynamadık, maç ayağımıza da geldi. Burak abi penaltı kaçırdı ama canı sağ olsun ülke için çok önemli şeyler yaptı. 2-2'yi yakalasak farklı şeyler konuşuyor olabilir. Milli Takım'ı en üst seviyelerde görmek istiyoruz 

Dünya Kupası'na gitmek istiyorduk. Geçmiş geçmişte kaldı. Milli takımı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Yeni gelen oyunculara hayırlı olsun. Çok kaliteli oldukları için buradalar. Biz de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Onlar da umarım bu görevi en iyi şekilde kullanırlar. " ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...