Muslera: Bazen yalnız hissettik, gurur duyuyorum

Galatasaray'ın kaptanı Fernando Muslera, Beşiktaş'ı şampiyonluk için tebrik ederken "Buralara geleceğimize kimse belki de ihtimal vermiyordu. Takımımla gurur duyuyorum" dedi.

NTV Spor 15.05.2021 - 22:54

Süper Lig'de şampiyonluğu averajla Beşiktaş'a kaptıran Galatasaray'da kaptan Muslera açıklamalarda bulundu.

"Beşiktaş'ı tebrik ederim"

"Öncelikle Beşiktaş'ı tebrik etmek istiyorum. Sezon başında takımımla beraber değildim, 6 aydır buradayım. Tüm takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Bizim başarımız için çalışan herkese teşekkür ediyorum. Zor zamanlarımız oldu, kendimizi yalnız hissettiğimiz zamanlar da oldu. Ama görüyorsunuz buraya kadar geldi iş. Kimse inanmazdı belki ama buraya kadar getirdik, sadece gol averajıyla kaybettik. Son dakikaya kadar bırakmayan bir Galatasaray vardı."

"Kimse buralara geleceğimize ihtimal vermiyordu, gurur duyuyorum"

"Sadece Galatasaray olarak bizim değil, tüm takımların kırılma noktaları oldu. Bizim de ne yazık ki mağlubiyet serimiz oldu. Beşiktaş da yaşadı. Her takımın başına geldi bu. Şanssız bir dönemimiz oldu. Ama ben karakter olarak negatiflerden çok pozitiflere odaklanan biriyim. Takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Kimse buraya geleceğimize ihtimal vermiyordu. Galatasaray ruhu bu, Galatasaray'a yakışan da bu. Herkese teşekkür ediyorum. Ne yazık ki şampiyon olamadık. Çok istiyorduk ama son dakikaya kadar mücadele ettik. Galatasaray bu ligin en büyük takımıdır, bunu da defalarca göstermiştir. Hocalarımla, arkadaşlarımla gurur duyuyorum"

Sayfa Yükleniyor...