Nainggolan'dan Conte'ye: Yüzüme karşı konuşanları tercih ederim

Inter ve Roma'nın eski yıldızı Radja Nainggolan, Milano'da birlikte çalıştığı Antonio Conte'yi hedef aldı.

NTV Spor 04.02.2022 - 16:42

Belçika ekiplerinden Royal Antwerp forması giyen Radja Nainggolan, Inter'den neden ayrıldığını anlatırken Antonio Conte'yi hedef aldı.

La Repubblica gazetesine konuşan Radja Nainggolan, Roma'da oynarken Conte'nin kendisini Chelsea'ye transfer etmek istediğine vurgu yaparak "Beni istediler ancak çok fazla kazanmadığımı düşündüler. Kazandığım ücretin aynısını teklif ettiler, bu da Roma'dan ayrılmak için yeterli olmadı" dedi.

Antonio Conte, Nainggolan'ı Chelsea'ye transfer edemedi ancak ikili Inter'de birlikte çalışma şansı oldu. Buna rağmen Nainggolan'ın Conte ile birlikteliği uzun sürmedi ve yıldız futbolcu takımdan ayrıldı.

Nainggolan, Conte'yi suçladı

Radja Nainggolan, Inter'den ayrılığıyla ilgili Antonio Conte'yi suçladı. Belçikalı yıldız, "Takımdan ayrılmam gerektiği söylendi ancak bunu bir başkasından duydum. Yüzüme karşı konuşan insanları tercih ederim" dedi.

33 yaşındaki Nainggolan kariyerinin büyük bölümünü İtalya'da geçirdi. Piacenza, Cagliari, Roma ve Inter gibi kulüplerde top koşturan Belçikalı, 2021 yazında ülkesine döndü ve Royal Antwerp'e transfer oldu.

Sayfa Yükleniyor...