"Ne kadar güzel izler bıraktığımı buraya geldiğimde anlıyorum"

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, Fenerbahçe karşısında planları uygulamaları halinde puan alabileceklerini söyledi. Volkan Demirel karşılaşmayla ilgili, "Benim için çok özel bir yer. Elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Umarım güzel bir maç olur." dedi.

NTV Spor 27.12.2022 - 19:21

Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında Fenerbahçe ve Hatayspor karşı karşıya gelecek.

Mücadele öncesinde ise Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmadan 3 puanla ayrılmak istediklerini belirten Volkan Demirel, "Burayı ben de çok özlemişim. Benim için çok özel bir yer. İkinci kez burada rakip oluyorum. Fenerbahçe'ye rakip olmak bile benim için büyük bir onur gurur. Elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Umarım güzel bir maç olur. Buradaki yaşadağım her dakikanın, mutluluğun, gururunu ve onuru yaşıyorum. Ne kadar güzel izler bıraktığımı buraya geldiğimde anlıyorum. Buraya her geldiğimde, kapıdan her içeri girdimde farklı duygulara giriyorum. Tek hedefimiz galip gelmek ve kazanmak. İnşallah güzel bir oyunla kazanırız." dedi.

Maçla ilgili ise Volkan Demirel şunları söyledi, "İki takımın da kazanması gerekiyor, bu kesin. Fenerbahçe rakibe göre formasyon üreten ve organizasyonu olan, iyi bir kadrosu olan, rakibine baskı yapan ve baskıyla hataya sürekleyen bir takım. Biz de buna karşı bir plan hazırladık. Karşımızdaki takımın nasıl bir takım olduğunu oyuncularımıza gösterdik. Oyuncularım nasıl oynayacağımızı biliyor. Planımızı sadık kalırsak en azından 1 puan alacağımızı düşünüyorum."

Sayfa Yükleniyor...