"Nedense bizim maçlarda VAR devreye girmiyor"

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, 2-1 kaybedilen Ajax karşılaşması sonrasında basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 24.11.2021 - 23:28

UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu beşinci hafta maçında Hollanda temsilcisi Ajax'ı konuk eden Beşiktaş, ilk yarısını 1-0 önde tamamladığı karşılaşmadan 2-1 yenik ayrıldı. Grupta henüz puanla tanışamayan Beşiktaş, böylece Avrupa defterini de kapattı.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Sergen Yalçın Süper Lig'deki durumlarına değinerek, "Son Galatasaray maçında aleyhimize verilen penaltıyla, Alanya'da VAR'ın devreye girmemesiyle maçın başındaki pozisyon %100 penaltı. Kesinlikle VAR'ın devreye girmesi lazım. Aynısını Galatasaray maçında verdi, bu daha net" dedi.

"Nedense bizim maçlarda VAR devreye girmiyor" diyen Yalçın, "Ondan önceki maçta da iki tane %100 penaltımız var, televizyon görüntüleri göstermiyor, pozisyon bittikten sonra gösteriyor. Biz TFF'den görüntüleri istiyoruz, yayıncı kuruluştan, biz görüntüleri sildik diyorlar" ifadelerini kullandı.

"Koca Beşiktaş bu kadar maç oynuyor, VAR'dan bir tane lehine karar çıkmıyor mu, bu kadar ceza sahasında oynuyor? Denk giden maçlarda, kırılma anlarında, aleyhimize hiçbir şekilde penaltı çıkmıyor"

Sayfa Yükleniyor...