NTV ÖZEL | "Avrupa'nın devleri Cengiz Ünder'in peşinde"

Serie A ekiplerinden Roma'da oynayan Cengiz Ünder'in menajeri Mirsad Türkcan, milli futbolcunun geleceğiyle ilgili NTV'ye özel açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 02.07.2020 - 19:18 | Son Güncelleme: 02.07.2020 - 19:21

Roma'da forma giyen Cengiz Ünder, kariyerinde yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor.

Gösterdiği gelişimle Avrupa'nın önemli kulüplerinin radarına giren Cengiz Ünder için transfer dedikoduları her geçen gün artıyor.

Son olarak, Napoli'nin milli futbolcu için 35 milyon Euro'yu gözden çıkardığı iddia edildi.

ROMA 35 MİLYON EURO İSTİYOR

NTV'ye açıklamalarda bulunan milli futbolcunun menajeri Mirsad Türkcan, Avrupa'nın dev kulüplerinin Cengiz Ünder'i transfer etmek için girişimlerinin olduğunu söyledi.

Türkcan "Cengiz ile ilgilenen tek takım Napoli değil. Şu an kulüp ismi veremem fakat Avrupa'da dev olarak kabul edilen kulüplerin Cengiz için girişimleri var. Cengiz'in şu an tek hedefi, kalan 10 maçta daha fazla şans bulup Roma'ya katkı sağlamak" diye konuştu.

Mirsad Türkcan, sezon sonunda Cengiz'in kariyeri için doğru kararı vereceklerini söylerken "Cengiz kendi pozisyonunda Avrupa'nın en önemli oyuncularından biri konumunda ve henüz 22 yaşında. Kulübüyle arasında hiçbir sorun yok. Ancak sezon sonu Roma Kulübü gelen teklifleri değerlendirmek isterse onlarla görüşerek Cengiz için en doğru tercihi yapacağız" ifadelerini kullandı.

Bu sezon Roma'da 21 maça çıkan milli futbolcu 3 gol attı.

İtalyan ekibinde 3. sezonunu geçiren Cengiz Ünder'in sözleşmesi 2022 Haziran ayında sona eriyor.

Sayfa Yükleniyor...