"Olmaz denilen şeyler daha önce oldu"

Galatasaraylı Gedson Ferdandes ve Fernando Muslera, 3-1'lik Beşiktaş derbisini değerlendirdiler şampiyonluk için umutlu konuştular.

NTV Spor 08.05.2021 - 22:55

Gedson Fernandes derbi galibiyetini yorumlarken, "Aslında sadece bu maç değil her maça hocamız ve ekibi hazırlıyor. Bu maça özel bir hazırlık yapmadık. Her maça nasıl hazırlandıysak buna da hazırlandık. İyi konsantre olduk. Dersimize çalıştık ve galibiyet geldi" dedi.

Lider Beşiktaş ile aralarında 3 puan fark kaldığı yorumu için de Fernandes, "İki maçımız kaldı, hedefimiz iki maçta iki galibiyet. Sonra ne olacağına bakacağız" ifadelerini kullandı.

Muslera ise "Bir mesaj vermemiz gerekiyordu" derken, "Bu maç, bizim için çok önemliydi. Galatasray hala bu yarışın içindeydi. Bir mesaj vermemiz gerekiyordu. Hala şampiyonluk yarışının en önemli adayı olduğumuzu göstermemiz gerekiyordu. İki yarıya da baktığımızda oyunun kontrolü bizdeydi. Kazanmamız gerekiyordu ve kazandık" ifadelerini kullandı.

Futbolun sürprizlere dolu olduğunu kaydeden Uruguaylı file bekçisi, "Her şey olabilir. Olmaz denilen şeyler daha önce oldu. 2 maçta 6 puana konsantreyiz. Ondan sonra ne yazık ki bizim elimizde değil. Rakiplerin puan kaybına bakacağız. Daha önce seylediğim gibi futbol sürprizlerle dolu. Her an her şey olabilir" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...