"Oynadığım pozisyonda hataya yer yok"

Galatasaray'ın orta saha oyuncusu Taylan Antalyalı, Göztepe'yi 3-2 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 21.02.2022 - 22:32
Son Güncelleme: 21.02.2022 - 23:17

Üç puanla birlikte Omar’ın dönüşünün sevindirici olduğunu ifade eden Taylan Antalyalı, “Maçı kazandığımız için mutluyuz. Omar’ın aramıza dönmesi çok önemliydi. Uzun zamandır bizden ayrıydı. Ona hep destek olmaya çalıştık. Çok zor bir süreç geçirdi. Onu tekrar geri döndüğü için kutluyorum. Umarım bize çok faydalı olacak.” diye konuştu.

Taylan maç hakkında ise “İlk yarı istediğimiz gibi oynayamadık. Bugün üç puanı almasını bildik. Üç puan önemliydi. Çıkış arıyorduk. Bu maçla birlikte çıkışa geçeceğimize inanıyorum. Tüm arkadaşlarımı mücadelelerinden ötürü kutluyorum. Umarım bunun devamını getireceğiz.” yorumunu yaptı.

Hatalardan ders çıkarmaya çalıştıklarını söyleyen Taylan, “Oynadığım pozisyonda hataya yer yok. Bu sene birkaç maçta hata yaptım ve golle sonuçlandı. Bu yüzden çok üzgünüm. Arkadaşlarıma elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Bir daha yapmamak adına bu hatalardan ders çıkarmaya çalışıyorum. Ciddi bir efor sarf ediyoruz. Çok istekliyiz. Umarım bundan sonra üç puanları almaya devam ederiz.” diyerek sözlerini noktaladı.

Sayfa Yükleniyor...