Pogba: Mourinho ile çalıştığım dönem depresyona girdim

Fransız oyuncu Paul Pogba, Manchester United'da Jose Mourinho ile çalıştığı dönemde zihinsel sorunlar yaşadığını ve depresyona girdiğini açıkladı.

NTV Spor 23.03.2022 - 14:02
Son Güncelleme: 23.03.2022 - 14:29

Manchester United ile sözleşmesinin bitimine birkaç ay kala Paul Pogba, İngiliz kulübüyle geçirdiği altı yılı olumsuz bir şekilde değerlendirdi.

Milli takım kampında bulunan yıldız oyuncu İngiliz kulübüyle geçirdiği altı sezonun kendisini tatmin etmediğini ve Jose Mourinho döneminde depresyona girdiğini söyledi.

Fransız gazetesi Le Figaro'ya verdiği demeçte, "Kariyerimde depresyon yaşadım ama bunun hakkında hiç konuşmadım. Kişisel olarak, Jose Mourinho ile Manchester'dayken başladı. Kendinize sorular soruyorsunuz, hatalı olup olmadığınızı merak ediyorsunuz, çünkü bu anları daha önce hiç yaşamadınız. Bazen depresyonda olduğunuzu bilmiyorsunuz, sadece kendinizi izole etmek, yalnız kalmak istiyorsunuz, bunlar açık işaretler. Üç günde bir yargılanıyoruz, her zaman iyi olmalıyız, herkes gibi günlük hayatta endişelerimiz olsa bile her zaman iyi kalmalıyız. Çok para kazanıyoruz ve gerçekten şikayet etmiyoruz, ama bu hayattaki herkes gibi zor anlardan geçmemizi engellemiyor. Para kazandığın için her zaman mutlu olmak zorunda mısın? Öyle değil hayat. Biz süper kahraman değiliz, insanız. Bu zihinsel sorunu tek başıma halledemediğim zaman Aileme ve arkadaşlarıma odaklanıyorum veya bunu yaşamış eski oyuncu Patrice Evra'dan destek alıyorum çünkü o sizi hemen anlıyor." dedi.

Pogba, henüz sözleşmesini yenilemediği Manchester United hakkında ise, "United'da sık sık pozisyonum ve teknik direktör değişiyor. Burada gerçekten bir rolüm var mı? Soruyu ben soruyorum ama cevaplayamıyorum. Dürüst olmalıyım son beş sezon beni gerçekten hiç tatmin etmedi. Artık ister Manchester'da olsun ister başka bir kulüpte olsun, kupalar kazanmak istiyorum" şeklinde konuştu.

Paul Pogba, Mourinho ile çalıştığı dönem ikinci kaptanlığı elinden alınmıştı ve antremanda tartışırken görüntüleri ortaya çıkmıştı.

Sayfa Yükleniyor...