Real Madrid ve Haaland arasında Raiola problemi!

Erling Haaland'ı transfer etmek isteyen kulüpler arasında yer alan Real Madrid, oyuncunun menajeri Mino Raiola'nın 'sahte' bir piyasa talebi oluşturduğunu düşünüyor.

NTV Spor 06.04.2021 - 12:34

Erling Haaland'ın gelecek sezon nerede top koşturacağı büyük merakla beklenirken, yıldız futbolcunun menajeri transfer görüşümelerini sürdürüyor.

RAC1'in haberine göre, Mino Raiola Barcelona yönetiminden Haaland için babası(20) ve kendisi(20) adına toplam 40 milyon Euro talep etti. Haaland'ın maaşı için net 30 milyon Euro isteyen milyoner menajer, bonservis bedeli olarak 150 milyon Euro istiyor.

REAL MADRID USANDI!

Eurosport ise, Real Madrid yönetiminin Mino Raiola'dan artık usanma noktasına geldiğini yazdı. Habere göre İspanyollar, İtalyan oyuncu menajerinin 'sahte' bir transfer gündemi oluşturduğunu ifade ediyor. 

Real Madrid daha önce de Raiola'nın oyuncuları olan Paul Pogba ve Gianluigi Donnarumma ile sözleşme imzalamaya çalıştı, ancak büyük ölçüde temsilcinin talepleri nedeniyle başarısız oldu. Haberde, Haaland konusunda da yine benzer problemlerin olduğunun altı çizildi. 

Sayfa Yükleniyor...