"Röportaj takımdaki havayı kötü etkiledi"

Manchester United savunmacısı Raphael Varane, Portekizli süper yıldız Cristiano Ronaldo'nun gündemi karıştıran röportajı üzerine açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 16.11.2022 - 20:41
Son Güncelleme: 16.11.2022 - 20:49

Manchester son günlerde hiç olmadığı kadar gündemi meşgul ediyor. 

Portekizli süper yıldız Cristiano Ronaldo'nun verdiği röportajda, kulüp hakkındaki açıklamaları gündeme oturmuştu. 

Yine United'da forma giyen Fransız savunmacı Raphael Varane, konu üzerine açıklamalarda bulundu. 

"Röportajı takımdaki havayı etkiledi"

Europe 1'e konuşan Varane; Ronaldo'nun röportajı hakkında; "Cristiano'nun röportajı takımdaki havayı kötü etkiledi. Olan her şeyi takip ediyoruz. Görevimiz sakinleşmek ve Ronaldo'nun kulüple olan iç işlerine karışmamak olacak. Son zamanlarda çok fazla olumsuz yorumlarla karşılaştık. Cristiano bir yıldız ve şu an kulüpteki durumu kontrol altına almaya çalışıyoruz." dedi. 

İNGİLTERE PREMİER LİG HABERLERİ

Ronaldo'nun ten Hag yorumu

Cristiano Ronaldo, TalkTV'ye verdiği röportajda, Manchester United'da taşları yerinden oynatacak açıklamalar yaptı.

"Manchester United bana ihanet etti" diyen Portekizli yıldız, takımın başına gelişinin ardından forma şansı bulamadığı teknik direktör Erik ten Hag için de "Saygı duymuyorum" dedi. 

37 yaşındaki oyuncu, Hollandalı teknik adam için, "Ona saygı duymuyorum; çünkü o bana saygı duymadı. Bana saygı duymuyorsan ben de sana saygı duymam" açıklamasını yaptı. 

📈İNGİLTERE PREMİER LİG PUAN DURUMU📈

Ayrılık ihtimali belirdi

37 yaşındaki oyuncu, "Picasso, 'Yeni bir şeyler yapmak için önce bazı şeyleri yıkmanız gerekir' demişti. Eğer buna benimle başlayacaklarsa net bir şekilde söylüyorum, hiç sorun değil" sözleriyle de ayrılığa açık kapı bıraktı.

Geçen ay, Ten Hag, Tottenham karşısında yedek soyunan Ronaldo'nun oyuna girmeyi reddettiğini söylemiş ve bir sonraki Chelsea maçı kadrosuna alınmamıştı.

Katar'daki Dünya Kupası'nda Portekiz'in kaptanlığını yapacak olan Ronaldo, 2 yıllık bir anlaşmayla Ağustos 2021'de Old Trafford'da geri dönmüştü.

Sayfa Yükleniyor...