Salih Uçan'dan Milli Takım açıklaması

Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, EURO 2020 aday kadrosunu açıkladı. Kadroda yer almayan Salih Uçan ise konuyl ailgili bir açıklama yaptı.

NTV Spor 14.05.2021 - 15:39

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, ilk etap kamp kadrosunu açıkladı. Beşiktaş'tan Rıdvan Yılmaz, Galatasaray'dan Halil Dervişoğlu ve Kerem Aktürkoğlu ilk kez kadroya çağrıldı. Güneş daha önce çağırdığı Nazım Sangare, Caner Erkin, Emre Kılınç, Emre Akbaba ve Deniz Türüç'e kadroda yer vermedi. 

Güneş, kadroyu duyurmadan önce açıklamalar yaparken şöyle konuştu, "Milli Takım benim için her şeyden, herkesten daha mühim konumdadır. Hedefimiz ve planımız belli. Biz büyük bir aileyiz. Türkiye kazanırsa biz de kazanacağız ilkemiz var. Biz Türkiye için kazanmak istiyoruz. Kötüleri şutlayacak, iyilikleri kucaklayacağız. Geride kalan ligleri unutup hep birlikte hedefe kitleneceğiz. Kadronun dışında kalan isimlere bugüne kadar verdikleri emeklerden dolayı teşekkür edeceğiz. Yeni çağırılmayı düşünen birçok oyuncu da çalışmaya devam etsinler." dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Salih Uçan, "Milli takım formasını giymek benim için her zaman büyük bir onur. Elbette teknik ekibin kararlarına saygı duyuyorum aancak büyük de bir hayal kırıklığı yaşıyorum" dedi. 

A Milli Takımımız, EURO 2020 öncesi 2 hazırlık maçı oynayacak. A Milli Takımımız'ın EURO 2020 öncesi oynayacağı ikinci hazırlık maçının tarihi belli oldu.

Sayfa Yükleniyor...