"Şampiyonluk senesinde böyle bir ortamda bulundum"

Oğuzhan Özyakup ve Ajdin Hasic, Beşiktaş'ın Çaykur Rizespor'u 6-0 yendiği maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

NTV Spor 06.01.2021 - 21:14

Rizespor karşısında 1 gol 1 asistle oynayan Oğuzhan Özyakup maçın ardından konuştu.

Galibiyetten dolayı mutlu olduklarını söyleyen Özyakup, "Genelde Beşiktaş'ta çok güzel ortamlar var. Şampiyonluk senesinde böyle bir ortamda bulundum. Yaşlar eşit, gençler büyüklere saygı duyuyor, büyükler gençlerle uyuşmaya çalışıyor. Bu ortam olunca herkesi otomatikman pozitif etkiliyor" dedi.

"Ajdin Hasic'in golü benim golümden daha iyiydi" diyen Oğuzhan Özyakup, "Takım performansı artınca bireysel performansı da artıyor. Bu maçı kazanmak bizim için önemliydi. İlk yarı 3-4 fark olabilirdi. Takım performansı artınca bireysel performansı da artıyor. Bu maçı kazanmak bizim için önemliydi. İlk yarı 3-4 fark olabilirdi. Çok güzel bir seri yakaladık. İnşallah bu seri Hatay maçında da devam eder. Hasic son 2 hafta mükemmel goller attı. İnşallah onunla güzel şeyler yaşayacağız." ifadelerini kullandı.

Genç futbolcu Ajdin Hasic, "İlk önce herkese teşekkür etmek istiyorum. Tabelaya adımı yazdırdım, Oğuzhan'a güzel sözleri için teşekkür ederim. Önemli olan 3 puanı almak. Lideriz, 5 maçtır da gol yemiyoruz. Böyle devam edeceğim. Çok mutluyum. 2 maçta 2 gol attım" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...