Serdar Dursun gitmedi, Tayyip Talha Beşiktaş'ı seçti

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Serdar Dursun'un Adana'ya gitmek istememesi nedeniyle Tayyip Talha'nın Beşiktaş'a gittiğini açıkladı.

NTV Spor 08.09.2022 - 18:42
Anadolu Ajansı

A Spor'a transferle ilgili açıklamalarda bulunan Sancak, "Serdar Dursun, Adana'ya gelmediği için Tayyip Talha Beşiktaş'a transfer oldu. Biz ayrıca Bruma'yı da bekledik ama yine olmadı. Beşiktaş'a daha önce söz vermiştik" dedi.

🟡🔵FENERBAHÇE HABERLERİ

Tayyip Talha'yı Fenerbahçe'ye vermeleri durumunda daha fazla ücret alacaklarını kaydeden Murat Sancak, "Buna tevesül etmedik. Serdar Dursun, Adana'ya gelmek istemediğini bize söyledi. Serdar Dursun kabul etseydi bu transfer olacaktı. Fenerbahçeli yöneticiler bu transferi çok istedi, Allah var. Fenerbahçeli yöneticiler Serdar Dursun ile görüştü. Benim yöneticilerim, Montella Serdar Dursun ile görüştü. Yurt dışını beklediğini söyledi. Bir şey diyemedik. Doğrudan Beşiktaş'a döndük. Söz verdik, sözümün arkasında durdum" ifadelerini kullandı.

Bir santrforla anlaştıklarını söyleyen Sancak, "Gece 12'ye kadar imza attıracağız anlaşırsak. Şu anda uçakla yurt dışından geliyor. Kim olduğunu imza attırmadan söylemek istemiyorum" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...