Sessizliğini bozdu... Sergen Yalçın'dan Beşiktaş ve Valerien Ismael yorumu

Eski Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, siyah-beyazlıların Süper Lig performansını yorumladı. Yalçın, taraftardan istifa tezahüratlarını duyan Valerien Ismael hakkında görüşlerini paylaştı.

Milliyet Gazetesi 18.10.2022 - 09:36
Anadolu Ajansı

Beşiktaş'ın eski teknik direktörlerinden Sergen Yalçın, sessizliğini bozdu. Yalçın, siyah-beyazlı takımın son durumu ve Valerien Ismael hakkında açıklamalar yaptı.

- Sergen Yalçın ne söyledi?

Milliyet gazetesine konuşan Sergen Yalçın, Trabzonspor maçında siyah-beyazlı tribünlerin Valerien Ismael'i istifaya çağırıp, kendisi lehine tezahüratta bulunmasını normal karşıladı.

"Taraftar istediği gibi bağırır, engelleyemezsiniz. Bu oyunda tepki de var, övgü de... Doğal karşılamak gerekir. Taraftar eleştirebilir, kızabilir, bu oyunun doğasında var. Bunlar, futbolun içinde olan doğal tepkilerdir. Kaldı ki Beşiktaş iyi bir takım... Bence zirvenin de en büyük ortaklarındandır. Öyle kalkıp, ah vahlar çekilecek bir tablo yok ki ortada. Puan cetveline baktığımızda herkesin hedefte olduğunu görüyoruz, yani herkes birbirine yakın... Öyle karalar bağlamaya da gerek yok"

TIKLA: Spor Toto Süper Lig Puan Durumu <<<

- "Bana yakışmaz"

Sergen Yalçın, Valerian Ismael ve yeni transferlerle ilgili de şöyle konuştu:

"Takımın başında bir hoca var, onunla ilgili yorumlar yapmak hem doğru olmaz hem de bana asla yakışmaz. Ona saygısızlık olur. Bu konulara girmek istemiyorum. Sadece oyunsal anlamda biraz sıkıntı var. Kaldı ki, alınan oyuncular Preimer Lig’den geldiler. Hepsi de önemli isimler... Kariyerleri de bunun en büyük göstergesidir."

Ligin uzun bir maraton olduğunu da hatırlatan 49 yaşındaki teknik adam, “Biraz sabır ve destek gerekir. Taraftar neticede takımın hep başarılı olmasını, istiyorlar, tepkileri bundandır” yorumunu yaptı.

Sayfa Yükleniyor...