"Takımdaki rekabet beni endişelendirmiyor"

Cengiz Ünder, Marsilya'ya transfer olduğu dönemde fiziksel olarak zorlandığını ancak şu şu anki performansından memnun olduğunu söyledi. Milli oyuncu, takımda olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirerek uzun yıllar Marsilya'da kalmak istediği belirtti.

NTV Spor 13.01.2023 - 18:35

Fransa Ligue 1'in 19. haftasında yarın Lorient'i ağırlayacak Marsilya'da Cengiz Ünder, karşılaşma öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Takıma transfer olduğu ilk dönemde fiziksel olarak sorun yaşadığını belirtek Cengiz Ünder, "Takımdaki ilk günlerim zordu. Benden istenen şeye uyum sağlamak zorunda kaldım. Fiziksel olarak zorlandım. Artık antrenörümüzün benden ne beklediğini biliyorum. Şu anki performansımdan memnunum." ifadelerini kullandı.

⚽ FRANSA LIGUE 1 HABERLERİ

Marsilya'da uzun yıllar forma giymek istediğini belirten milli oyuncu, "Geçtiğimiz yıl burada oynamaktan gurur duyduğumu sık sık dile getirdim. Kendimi ailemde gibi hissediyorum ve mümkün olduğu kadar burada kalmak istiyorum. Takım arkadaşlarım kardeşlerim gibi. Burada olmaktan çok mutluyum." yorumunda bulundu.

Cengiz Ünder ayrıca şunları söyledi, "Takımdaki rekabet beni endişelendirmiyor. Roma'da da çok iyi oyuncular vardı. Kaliteli oyuncularla oynamayı seviyorum. Yeni transferlerin gelmesinden endişelenmiyorum."

Sayfa Yükleniyor...