"Tüm çalışmalarımız şampiyonluk üzerine kuruldu"

Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan, yeni sezonda şampiyon olmak istediklerini belirterek, "Az sakatlıklı iyi bir lig bizi beklesin ve inşallah da sonunda Fenerbahçemiz şampiyon olsun" dedi.

NTV Spor 04.07.2022 - 22:53 | Son Güncelleme: 05.07.2022 - 01:40

Süper Lig'de 2022-2023 sezonunun fikstür çekimi, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirildi.

Fikstür çekiminin ardından Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan yeni sezonla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Yeni sezonda şampiyonluğa ulaşmak istediklerini belirten Burak Kızılhan, "Tüm çalışmalarımız şampiyonluk üzerine kuruldu. İnşallah önümüzdeki sezon az sakatlıklı iyi bir lig bizi beklesin ve inşallah da sonunda Fenerbahçemiz şampiyon olsun." değerlendirmesinde bulundu.

Kızılhan, 4. hafta Konyaspor deplasmanları olduğunu ve ardından da Ankaragücü deplasmanına gideceklerini anlatarak, "Baktığım üzere ilk yarıda sadece 4 maçımız İstanbul dışında. Bu durumu avantaja çevirmek için her şeyi yapacağız." şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...