"Üç kulvarda şampiyonluk! Neden olmasın?"

Fenerbahçe kalecisi İrfan Can Eğribayat, Çaykur Rizespor maçı sonrası konuştu, "İnşallah üç kulvarda da şampiyonluğa ulaşırız. Neden olmasın?" dedi.

NTV Spor 19.01.2023 - 23:14

Taraftarlarımızın önünde oynamak benim için büyük bir gurur" diyen İrfan Can Eğribayat, "Fenerbahçe'nin başarısı için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu maçın sıkıntılı olacağını biliyorduk. Rakibimiz biraz genç ve yedek ağırlıklı çıktı. Biz de oralardan geçtik. Büyük takımlara karşı oynadığımız zaman atlamayacağın topa da atlayasın geliyor. Kaleye duvar ördüler. Ama açmasını bildik. Finale dört maç kalıyor. Her kulvarda şampiyonuluğa oynamak istiyoruz. Taraftarımıza hafta içi olmasına karşın teşekkür ediyoruz. İnşallah gidebileceğimiz yere kadar gideceğiz" dedi

Üç kulvarda oynadıklarının hatırlatılması üzerine 24 yaşındaki file bekçisi, "Hocamızın zihniyeti çok çok farklı. Hangi kulvarda olursa olsun başarı istiyor. 7-8 aydır galibiyet ve iyi oyun düşünüyoruz. Maç seçmiyoruz. Hocamız rotasyon yapıyor. Oynamayan oyuncu trip atmıyor. İnşallah güzel şekilde devam ederiz. Çünkü güzel bir ortamız var. İnşallah üç kulvarda da şampiyonluğa ulaşırız. Neden olmasın?" sözleriyle iddialasını ortaya koydu.

Kaleci Altay'ın eleştirilmesi ve kendisinin de zaman zaman desteklenmesiyle ilgili olarak ise İrfan Can Eğribayat, "Kaleci grubuyla çok keyifli bir ortamımız var. Herkes birbirini itiyor. Altay gelip 'İhtiyacın var mı?' diyor. Ben de o na destek veriyorum. Ertuğrul da gelip destekliyor. Altay kötü oynamıyor. Ama ara ara sıkıntılar olabiliyor. Benim desteklenmem ve konuşulmak güzel. Taraftarımızdan ricam şu olabilir. Altay'ı incitmeden veya diğer takım arkadaşlarımızı incitmeden diğer oyunculara destek versinler" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...