Volkan Demirel ile Emre Belözoğlu'ndan ortak demeç: "Sahada rakip, dışarıda kardeşiz"

Atakaş Hatayspor - Medipol Başakşehir maçı öncesi iki takımın teknik direktörleri Volkan Demirel ile Emre Belözoğlu ortak demeç verdi. İki Fenerbahçe efsanesi birbirlerine övgü dolu sözlerle hitap etti.

NTV Spor 07.11.2022 - 19:36
Anadolu Ajansı

Süper Lig'de Atakaş Hatayspor, Medipol Başakşehir'i konuk ederken iki takımın teknik direktörleri maç öncesi bir araya geldi.

Uzun yıllar Fenerbahçe'de kaptanlık yapan Emre Belözoğlu ile Volkan Demirel maç öncesi beIN Sports'a ortak demeç verdiler.

Volkan Demirel, Başakşehir teknik ekibinde yer alan eski takım arkadaşları Pierre Webo ve Selçuk Şahin ile de sarılarak başarılar diledi.

Volkan Demirel: Sahada rakibiz ama saha dışında arkadaşız, kardeşiz

"Selçuk burada, Webo burada, Ekrem burada eskilerden. Onları görmek çok keyifli. Zaten Emre gerekeni söyledi. Belki saha içi çizgileri içinde rakibiz ama biz kardeş gibiyiz. Hem sevinciyle hem üzüntüsüyle değerli zaman geçirdik. Bunlar da bize kardeşliği öğretti. Sahada rakibiz ama saha dışında arkadaşız, kardeşiz. Ligin en iyi organizasyonuna sahip olan, konum itibarıyla en güveni olan, oyun içinde 90 dakika disiplinden kopmayan ve her organizasyonu pozisyon olan bir takımla oynayacağız. Zaten ne derece önemli bir takım olduğunu biliyoruz. Ona göre hazırlık yaptık, ona göre sahaya çıkacağız. Emre Hocam da yapmıştır, ben de yaptım. Bir taktik oyunu olacak. Önemli olan Türk futbolu kazansın."

Emre Belözoğlu: Biz iyi hazırlandık, biliyorum Volkan da iyi hazırlanmıştır

"olkan benim için her zaman değerli bir arkadaş, bir kardeş. Bir günlüğüne bile olsa rakip olmak bizim için güzel bir an. Ne olursa olsun her zaman benim için değerli bir arkadaş olacak. Güzel günler geçirdik, sıkıntılı günler geçirdik. Ama birbirimize karşı sevgimiz saygımız baki kaldı. Hatayspor'a geldiği günden beri çok iyi işler yapıyor. O takımı için ben Başakşehir için elimizden geleni yapacağız. Herkese nasip olmayacak güzel günler yaşadık, o yüzden hep değerli kalacak benim için Volkan. Hatay'ın 5 maçta 3 galibiyeti var. Volkan'la beraber çıkış yakaladılar. Her iki takım için de zorlu olacak. Biz iyi hazırlandık, biliyorum Volkan da iyi hazırlanmıştır. Her iki takım için de zor olacak."

Sayfa Yükleniyor...