Wout Weghorst Beşiktaş'a transferini anlattı

Beşiktaş, Burnley'den Wout Weghorst'u kadrosuna kattı. Golcü futbolcu, siyah-beyazlı formayı sırtına giydikten sonra ilk kez konuştu. Weghorst Beşiktaş'ta 10 numaralı formayı giyeceğini söyledi.

NTV Spor 05.07.2022 - 21:55 | Son Güncelleme: 06.07.2022 - 00:10

Beşiktaş'ın yeni golcüsü Wout Weghorst, imza sonrası konuştu. Hollandalı yıldız siyah-beyazlı kulübe geliş sürecini anlattı.

- Wout Weghorst ne söyledi?

"Gerçekten çok mutluyum, çok memnunum. Stadyuma az önce geldim. İlk defa gördüm stadı. Her şey çok güzel. Biraz zaman aldı ama buna değdi. Gerçekten her şey çok güzel. Taraftarların bu ilgisi kararımda etkili oldu. Sürekli mesaj gönderdiler. Hollanda'daki evime formalar, atkılar geldi. Benimle iletişim halinde kaldılar. Onların bu kararda etkisi oldu. Özel hissedebileceğimi hissettirdiler. Kararımda ciddi bir etkisi oldu.

Geçmişte Beşiktaş'ta oynamış oyuncularla temaslarım oldu. Kulüple ilgili her şeyi internetteki farklı yerlerde, YouTube'da gördüm. Kalbimin sesi daha önemliydi. Doğru bir karar olduğunu söyledi. Bugüne kadar hep böyle karar verdim. Her şeyden önemlisi buydu. Kolumda bütün hayat hikayem, hayata bakış açım var. Çocuklarımla, ailemle ilgili şeyler var. İnançlı bir insanım. Hayatımı kollarımda toplamış oldum. Her şeyi görebilirsiniz.

Beşiktaş ile ilgili bir dövme yaptırmam için çok başarılı olmamız lazım. Çok başarılı olursak Beşiktaş ile ilgili bir dövme yaptırabilirim."

Sayfa Yükleniyor...