Ronaldo ve Bonucci'den sonra Dybala da katıldı: Merih Demiral depremzedeler için açık artırmada forma satacak

Milli futbolcumuz Merih Demiral, koleksiyonundaki Bonucci ve Ronaldo formalarını satışa çıkardı. Arjantinli oyuncu Dybala da formasının açık arttırma ile satılarak Türkiye'deki depremzedelere bağışlamasını istedi.

NTV Spor 07.02.2023 - 20:22
Son Güncelleme: 07.02.2023 - 23:28

İtalya'da Atalanta forması giyen milli futbolcumuz Merih Demiral, 10 ili ve Suriye'yi etkileyen deprem nedeniyle depremzedelere 1 milyon liralık bağış yaptı.

24 yaşındaki futbolcu ilk önce Cristiano Ronaldo ile konuştuğunu ve Portekizli yıldızın imzalı formasının satışa çıkarılacağını duyurdu.

Demiral, "Türkiye'de yaşananlara çok üzüldüğünü söyledi. Ronaldo'nun koleksiyonumdaki imzalı formasını açık artırma usulüyle satışa çıkarıyoruz." dedi.

Ronaldo paylaşımının ardından Merih Demiral, eski takım arkadaşlarından İtalyan stoper Bonucci ile de iletişime geçtiğini söyledi. Milli futbolcu, Bonucci'nin Türkiye için üzüldüğünü ve yıldız oyuncunun forma bağışı yaparak destek olduğunu duyurdu.

Merih Demiral, forma satışına Arjantinli yıldız Paulo Dybala'nın da katılmak istediğini açıkladı. Dybala açık arttırmada satılması için forma gönderecek.

Ronaldo'nun imzalı Juventus formasının ardından, Bonucci'nin de imzalı Juventus forması ve Paulo Dybala'nın forması satışa çıkarılacak ve elde edilen gelir bağışlanacak.

Sayfa Yükleniyor...