Yusuf Demir: Bunu benimle değil, yönetenlerle konuşun

Adana Demirspor maçında iki gol kaydeden Yusuf Demir, Galatasaray'da olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

NTV Spor 10.12.2022 - 22:29

Galatasaray hazırlık maçında Adana Demirspor ile 2-2 berabere kalırken sarı-kırmızılı ekibin gollerini kaydeden Yusuf Demir mücadelenin ardından soruları yanıtladı.

Galatasaray'da mutlu olduğunu ifade eden Yusuf Demir, "Buraya geldiğimde takım beni çok sıcak karşıladı. Burada olduğum için çok mutluyum. Umarım şampiyon olacağız. Galiba üçüncü gün, yeni başladık ve ilk maçımızı oynadık kampta. Şimdilik her şey güzel gidiyor. Tabii ki her gol bir futbolcuyu moral olarak etkiler. İlk gollerimi attığım için mutluyum, inşallah devamı gelir. Takımdaki ilişkiler çok iyi. Büyük oyuncular, abilerimiz var, gençlere yardım etmek istiyorlar. Sıcak kanlı bir takımımız var, amacımız şampiyonluk ve umarım oluruz." diye konuştu.

Genç futbolcu, Galatasaray'dan ayrılmak istediği yönündeki iddialar hakkında, "Bu haberi kim çıkardı? Onlara sorun..." cevabını verdi.

Yusuf Demir, yabancı statüsünde oynamasıyla ilgili kendisine yöneltilen soruyu ise "Bu konu hakkında bir düşüncem yok. Bunu benimle değil, yönetenlerle konuşmanız lazım. TFFde çalışmıyorum, bilmiyorum. Onlara sorun" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...