Igor Tudor için resmi açıklama!

Adı Galatasaray'ın teknik direktör adayları arasında geçen Hellas Verona'nın hocası Igor Tudor için resmi açıklama geldi.

NTV Spor 27.05.2022 - 20:51

İtalyan basını son günlerde Igor Tudor'un Hellas Verona'dan ayrılacağını iddia etti.

Yerel kaynaklar, Hellas Verona'da sportif direktör Tony D'Amico'nun takımdan ayrılacağını ve Igor Tudor'un da bu gelişme sonrası görevine devam etmeyeceği iddia edilmişti.

Fanatik'in derlediği haberde İtalyan basınından farklı kaynaklar Hellas Verona'dan ayrılmayı düşünen Igor Tudor'un Galatasaray ile görüşeceğini belirtmişti. İtalyan muhabir Nicolo Schira, halihazırda Galatasaray Sprotif Direktörü Pasquale Sensibile'nin Tudor ile göir görüşme gerçekleştireceğini iddia etti.

Nicolo Schira ardından "Galatasaray'da Sensibile ve Torrent'in görevine önümüzdeki günlerde son verilecek" iddiasında bulundu.

TRANSFER HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN

VERONA CEPHESİNDEN RESMİ AÇIKLAMA
Tudor'un Galatasaray'a gitmek istediği haberlerinin ardından kulüp başkanı Maurizio Setti, Hırvat teknik adamın geleceğine dair açıklamalarda bulundu. CalcioHellas'a konuşan Setti, "Şu anda teknik direktörümüz Igor Tudor. Tudor arkadaş canlısı biri. Onunla son olarak neler yapabileceğimiz hakkında konuştuk. Yeniden görüşeceğiz. Büyük bir sükunetle gelecek hafta görüşeceğiz. İki tarafın da ortak bir noktada buluşması gerekiyor." ifadesini kullandı.

GALATASARAY'DA GÖREV YAPMIŞTI
Hırvat teknik adam Igor Tudor, Galatasaray'da 2016-2017 sezonunun ikinci yarısında ve 2017-2018 sezonunun ilk yarısında Galatasaray'da teknik direktörlük görevini üstlenmişti. Tudor, Dursun Özbek başkanlığında teknik direktörlük görevine getirilmiş fakat 2017-2018 sezonunda üst üste alınan kötü sonuçların ardından görevine son verilmişti. Tudor'un yerine göreve Fatih Terim getirilmişti.

Sayfa Yükleniyor...